Понеділок, 28.09.2020, 01:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Електронна бібліотека
Володимир-Волинського педагогічного коледжу
ім. А.Ю.Кримського

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Розширена статистика форуму
Останні оновлення Популярні теми Найактивніші користувачі Нові користувачі
Інформатика 1-В The B... [8]
1-Г 2020 вивчення ынф... [7]
Інформатика [0]
1-Б 2020 Інформатика [3]
1-Є 2020 Інформатика [11]
1-Р 2020 The Best [15]
3-Р 2020 [22]
1-Б The Best [18]
1-В The Best [31]
1-Є The Best [18]
Сайти студентів колед... [311]
Цитатник [224]
Балачка [176]
Гумор [153]
1-Є найкращі! [151]
1-Р скажіть,будь ласк... [148]
Логічні головоломки!!... [112]
Проблема з комп'ю... [112]
Тема групи 3-О [109]
Хобі [105]
pozitivka_ua [569]
bgd [395]
slavik513 [199]
master [145]
Rus2007 [144]
natali [30]
ТА-Т-А [22]
Tania [19]
bvbarmy [18]
pivnytska [17]
Lod [27.09.2020]
HProtsay [26.09.2020]
ionila [24.09.2020]
olenka [24.09.2020]
Berehova [23.09.2020]
IIISETIII [23.09.2020]
aliona [23.09.2020]
Dianaa [23.09.2020]
Nonstop [23.09.2020]
leraaa [23.09.2020]

Всього зареєстровано: 3326
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Форум » РОЗДІЛ VII: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » Гумор » Гумор (Анекдоти і прикольні розповіді)
Гумор
Дата: Середа, 01.02.2012, 16:14 | Повідомлення # 1
Категорія: Видалені

Що за життя без сміху? Розповідайте про все смішне, що знаєте!

Повідомлення відредагував:
bgd - П`ятниця, 28.12.2012, 05:40

Подгурець Світлана ЯрославівнаДата: Понеділок, 24.02.2014, 11:56 | Повідомлення # 141
Новий користувач
Категорія: Студенти
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Статус: Offline
Моя випускна промова : Я хочу подякувати не тільки google, але й всьому інтернету… biggrin

Сорока Тетяна СтаніславівнаДата: Понеділок, 24.02.2014, 11:58 | Повідомлення # 142
Новий користувач
Викладач:
- Ви дуже ліниві!
Студент:
- Я не лінивий - я енергозберігаючий ...

Романюк Аліна МиколаївнаДата: Понеділок, 24.02.2014, 11:59 | Повідомлення # 143
Новий користувач
МАЮ ДІРКУ
— Скільки буде, любий Грицю,
Як від трьох відняти три?
— Буду мати одиницю! —
Зводить очі догори.

— Не подумав ти, одначе,
Ось тобі іще задача:

Три цукерки до кишені
Ти поклав і загубив,
Як з крамниці йшов до нені.
Що лишилось? Полічив?
— Запитали б так спочатку.
Маю дірку. Треба латку.
О. Ющенко

Хлопцева Василина ОлексіївнаДата: Понеділок, 24.02.2014, 12:04 | Повідомлення # 144
Новий користувач
Анектод
- Можна задати тобі одне питання?
- Можна, і ти його щойно задав.
- Блін, а можна два?
- Це було твоє друге питання…

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:18 | Повідомлення # 145
Головний адмін
Категорія: Адміністратори
Нагороди: 22
Рейтинг: 1037
Десять заповідей щасливого студента

1. Студент народжується втомленим і живе заради відпочинку.
2. Люби своє ліжко, як самого себе.
3. Відпочивай удень, бо вночі ти спатимеш.
4. Якщо бачиш, що хтось відпочиває — допоможи йому.
5. Праця втомлює.
6. Те, що ти повинен зробити сьогодні, зроби післязавтра — матимеш два вихідних.
7. Якщо тобі важко впоратись з чимось, дозволь це зробити іншому.
8. Від надлишку відпочинку ще ніхто не помер.
9. Якщо тобою оволоділо бажання попрацювати — сядь і зачекай, доки воно пройде.
10. Праця облагороджує, а лінощі ощасливлюють.

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:19 | Повідомлення # 146
Головний адмін
10 заповідей студента

1. Старанно дивись в зошит ближнього свого, бо свій зошит завжди побачити встигнеш.

2. Сидячи на лекції не захропи, бо захропівши, розтривожиш сон ближнього свого.

3. Хочеш їсти - лягай спати!

4. Те, що не зрозумів на лекції, зрозумієш на іспиті!

5. Перевіряй оцінку, за роботу, не відходячи від лектора.

6. Спиртне - ворог студента, але ... студент ворогів не боїться!

7. Вчись вчитися ненавчаючись!

8. Не захоплюйся дівчиною - виростуть хвости, захопишся навчанням виростуть роги.

9. Заняття дурницями на парі розвиває слух, пильність і бічний зір.

10. На першому курсі вчитися важко перших кілька років, але потім буде легше!

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:20 | Повідомлення # 147
Головний адмін
15 законів "науки про життя"

1. Аксіома Кана і Орбена: Якщо ніщо інше не допомагає, прочитайте, нарешті, інструкцію!

2. Закон Янга: Всі великі відкриття робляться помилково.

3. Закон Меськімена: Завжди не вистачає часу, щоб виконати роботу як належить, але на те, щоб її переробити, час знаходиться.

4. Восьме правило Фінгейла: Робота в команді дуже важлива. Вона дозволяє звалити провину на іншого.

5. Слідство Лермана: Вам завжди не вистачатиме або часу, або грошей.

6. Закон наукових досліджень Мерфі: На захист своєї теорії завжди можна провести достатню кількість досліджень.

7. Спостереження Етторе: Сусідня черга завжди рухається швидше.

8. Закон Сегала: Людина, яка має один годинник, твердо знає, котра година Людина, яка має декілька годинників, ні в чому не упевнена.

9. Правило взаємозалежності Річарда: Те, що ви зберігаєте достатньо тривалий час, можна викинути. Як тільки ви щось викинете, воно вам знадобиться.

10. Ковбасний принцип: Тим, хто любить ковбасу і поважає закон, не варто бачити, як робиться те і інше.

11. Постулат Харріссона: На кожну дію є рівна йому протидіюча критика.

12. Закон професійної практики Дрю: Хто платить менше всіх, більше всіх скаржаться.

13. Закон Ван Ріючі: Іграшка, що неб’ється корисна для того, щоб розбивати нею інші.

14. Закон пошуку: Починати пошуки треба з найнепідходящого місця.

15. Банановий принцип: Якщо ви купили незрілі банани, то до моменту дозрівання їх вже не залишиться. Якщо ви їх купили стиглими, банани зіпсуються до того, як їх встигнуть з'їсти.

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:21 | Повідомлення # 148
Головний адмін
15 афоризмів про студентське життя
*** Студент не знає у двох випадку: або ще не склав, або вже склав.

*** Навчання - наш друг, а ми друзів не чіпаємо.

*** Совість - це багатство, а студенти, як відомо, народ бідний.

*** Тільки сон наближує студента до кінця лекції.

*** Важко жити нічого не роблячи, але ми не боїмося труднощів!"

*** Що впало у студента - те впало на газетку.

*** Студенти – це люди, які плавають на поверхні науки і два рази на рік пірнають у її глибини.

*** До іспитів рахують дні, після іспитів – стипендію, а навесні - студентів.

*** У студента є 2 стани:Їсти і спати. Але є ще і третій - сесія: коли не їсти і не спати.

*** Студент заради складання сесії йде на все, навіть на Екзамен.

*** Дайте студенту точку опори - і він засне!

*** Голодніше студента може бути тільки студент, у якого ще й дівчина є ...

*** Найбільша студентська брехня: "Перелік використаної літератури".

*** Для студенів тижні бувають парні, непарні і запарні.

*** Риба з голови гниє, а студент з хвоста.

За матеріалами http://chatlogi.info

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:22 | Повідомлення # 149
Головний адмін
Характерні ознаки студента
Ви дійсно навчаєтеся у вищому навчальному закладі, якщо:

1. Вашим девізом є вислів, що студент - це ангел незаплямований знаннями.
2. Вважаєте, що кращим способом конспектування лекції є ксерокс зошита сусідки-відмінниці.
3. Слово "сесія" викликає у вас якусь заклопотаність, оскільки прийдеться витратити пару днів для того, щоб познайомитися з новими викладачами й переконати їх розписатися у вашої заліковій.
4. Способами написання реферату є парочка найвідоміших баз рефератів в Інтернеті.
5. Після складання такого реферату Ви моторошно дивуєтеся й обурюєтеся, що такі ж реферати є принаймні в п'яти осіб з Вашої групи.
6. Слово "стипендія" викликає надмірне виділення шлункового соку.
7. Ви точно можете підрахувати скільки пиріжків у столовій Ви можете купити на цю стипендію й простягнути місяць.
8. Ви можете вільно розмовляти на теми типу " Вплив північного сяйва на полове дозрівання диких равликів у період білих ночей при своєчасному й активному контролі з боку НДІ Сільського господарства. "
9. Чітко усвідомлюєте, що засобом ліквідації хвоста є не тільки його ампутація, але й своєчасне складання.
10. Написання дипломної роботи займає у вас принаймні два тижні дорогоцінного часу.
11. Ви в стані вивчати основи політології по книзі 1961 року видання, при цьому не вникаючи в завдання 20 з'їзду партії КПРС в області розведення великої рогатої худоби на крайній півночі в умовах вічної мерзлоти під невсипущим керівництвом партії.
12. Маєте підвищену розкосість очей і розтягнення шиї в період написання чергової роботи зрізу знань.
13. Кінець місяця характеризується для Вас повністю порожнім холодильником і фразою "позич".
14. Слова "автомат", "шпора", і "бомба" є для вас не тільки словами з військового арсеналу.
15. Таргани пішли до сусідів по кімнаті, то це вірна прикмета, що їм точно надіслали посилку з дому.
16. Ви повністю погоджуєтеся із твердженням, що краще червона пика й синій диплом, ніж синя пика й червоний диплом.
17. Спокійно можете пронести на іспит під сорочкою всі 90 томів Cтаффорда Біра з коментарями й критичними статтями до них.
18. Складання державних іспитів є для Ваших викладачів стресовою ситуацією.
19. Перед складанням іспиту Ви вилазите о 12 ночі у кватирку й репетуєте "Халяво, прийди!"
20. Всупереч усьому в період сесії стаєте забобонними і як наслідок шарахаєтеся від прибиральниць із порожнім відерцем, обходите за кілометр мирно сплячу чорну кішку, не голитеся, не миєте голову, спите з конспектом під подушкою (причому він уже злежався, тому що його відтіля жодного разу не діставали) і нікому не даєте дивитися заліковку, іноді навіть і викладачеві.

За матеріалами www.edu.km.ua

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:22 | Повідомлення # 150
Головний адмін
Топ-7 цікавих фактів про студентів
1.Японські студенти беруть із собою на іспити як талісман шоколадку Kit Kat. Такий незвичайний вибір зумовлений тим, що вислів "обов'язково переможемо" ("kitto katsu" японською) співзвучний з назвою солодкого продукту.

2. У Росії 19 століття студентам у питних закладах писали на спині їх адресу. Це навіть описується в одному з фейлетонів Чехова: швейцари ресторанів "Яр" та "Стрільна" у студентів, поки вони ще могли відповісти, писали адресу крейдою на їхніх спинах. Потім достатньо було здати непритомні тіла візникам, щоб ті доставили їх до будинку. Порада першокурсникам: йдіть на посвяту в студенти в футболці з надрукованим профіпем з Facebook чи Вконтакте.

3. Довжина Гарвардського мосту складає "364,4 смута і ще одне вухо". Ця міра довжини з'явилася від прізвища студента, Олівера Смута, за допомогою якого студенти у 1958 році вимірювали міст. Сто сімдесят сантиметрового Олівера переміщали дорожнім полотном і робили позначки, які мало не втратили під час реконструкції мосту. Цікаво, що сам Смут зайняв місце в Папаті Мір і Терезів - він став керівником ISO (Міжнародної організації зі стандартизації).

4. У Єльському університеті до сьогодні існує кумедна традиція. Студенти-старшокурсники охоче діляться конспектами зі своїми молодшими товаришами. За це останні повинні розплатитися, але не грошима. Тому, хто списав конспект, обводять очі зеленкою, після чого він змушений катати студента на спині протягом кількох годин.

5. Одна з моделей класичного чоловічого взуття пенні-лофер, зобов'язана своєю назвою студентському забобонові. У язичку таких черевиків зроблений спеціальний проріз, куди кладеться монетка. Згідно з однією з традицій учнів, пенні (або будь-які інші гроші) потрібно сховати в туфлі перед іспитом, щоб квиток попався легший, а викладач - добріший. Деякі, правда, вважають, що краще покласти не монетку, а купюру.

6. Сперечатися з викладачами - собі дорожче. Це ще раз підтвердив один нахабний студент з Оксфорда, що попросив під час складання іспиту кухоль пива. Це дозволяла стародавня традиція університету. Своє питво студент отримав, проте був негайно оштрафований вчителем. Але зовсім не за розпивання спиртних напоїв. Винахідливий викладач послався на ще більш давній звичай: без шпаги тим, хто навчається заборонено з'являтися на іспити.

7. Деякі студенти надзвичайно схильні до нетривіальних рішень. Іноді - в силу своєї неуважності. Цікавий випадок стався одного разу у житті математика Джорджа Данцига. Запізнившись на заняття до університету, студент прийняв рівняння, написане на дошці, за домашнє завдання. Кілька днів він витратив на те, щоб отримати відповідь. Згодом з'ясувалося, що юнак впорався з двома нерозв’язними завданнями, які були не по зубах навіть досвідченим ученим. А Данциг просто не знав, що вони не мають рішення, і знайшов його за вікенд.

За матеріалами сайту www.ubr.ua

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:23 | Повідомлення # 151
Головний адмін
Правила поведінки вчителів 100 років тому
Пропонуємо Вашій увазі список правил, який був складений за інструкцією 1915 року для шкільних вчителів штату Вірджинія, США. Приблизно такими ж інструкціям підпорядковувалися у той час і вчителі в Європі.

1. Вчителька не має права ходити на побачення з чоловіком.

2. Вчителям не дозволено одружуватися і виходити заміж протягом навчального року.

3. Всі вчителі зобов'язані перебувати вдома з 8 години вечора до 6 ранку, якщо тільки вони не зайняті справами, що стосуються школи.

4. Вчителям заборонено проводити тривалий час в кафе і ресторанах.

5. Заборонено виїжджати за межі міста без спеціального дозволу адміністрації школи.

6. Куріння заборонене.

7. Вчителька не має права їхати в екіпажі або автомобілі з чоловіком, якщо це не її брат чи батько.

8. Вчителям заборонено носити одяг яскравих кольорів.

9. Заборонено фарбувати волосся.

10. Вчителька повинна носити під верхнім платтям не менше двох нижніх спідниць.

11. Плаття не повинно бути коротше, ніж 7 сантиметрів вище щиколотки.

12. Вчителі повинні утримувати класні кімнати в чистоті і порядку: щодня підлога повинна бути виметена і вимита гарячою водою з милом. У зимовий час вчитель повинен починати топити печі з 7 години ранку, щоб до 8 години, коли приходять діти, в класі було тепло.

Матеріал з сайту www.spletnik.ru
переклад Широкової Наталії

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:25 | Повідомлення # 152
Головний адмін
Найпотаємніші бажання чоловіків
1.Перенести 8 березня на 29 лютого. Один раз на чотири роки все це ще можна перетерпіти.
2.Щоб пластична операція зі збільшення жіночих грудей входила до програми безкоштовного медичного страхування.
3.Щоб під час сексу було досить схрестити пальці за спиною, аби вона не «залетіла».
4.Щоб всіх жінок звали одним іменем – для простоти спілкування.
5.Щоб у всіх жінок була алергія на золото, дорогоцінне каміння і хутро.
6.Щоб у жіночих носах стояли спеціальні фільтри, які б заглушували запах пива, цибулі та поту.
7.Щоб купальник-бікіні вважався ідеальним одягом для бізнес-леді. І не бізнес-леді також.
8.Щоб достатньо було подути, аби розстібнути застібку на бюстгальтері.
9.Щоб місячні у жінок були раз на рік – під час відкриття риболовного сезону.
10.Щоб краватку можна було не зав’язувати, а ширінку – не застібувати.
11.Щоб волосся з носа та спини легко трансплантувалося на голову.
12.Щоб довжину щетини та рівень ерекції можна було регулювати як рівень гучності в магнітофоні.
13.Щоб у чоловіків також були багаторазові оргазми.
14.Щоб були винайдені шкарпетки, які існували в парі: коли б їх залишали у різних місцях, вони підповзали б одна до одної.
15.Щоб у кожному барі стояли ліжка для тих, хто не збирається сьогодні звідти іти.
16.Щоб мішки із сміттям щезали з дому самостійно: достатньо було б вдарити ногою.
17.Щоб з неприємної ситуації можна було легко транспортуватися до тайського масажного салону – для психічної реабілітації.

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:25 | Повідомлення # 153
Головний адмін
10 найпопулярніших «відмазок» (про що вони насправді свідчать)
Дівчата
1. Я ставлюся до тебе як до брата (ти - останній, чию кандидатуру я розглядала б).
2. У нас завелика різниця у віці (ти старий пень).
3. Ти мене не цікавиш у «цьому» сенсі (ти найстрашніший відморозокз усіх, кого я коли-небудь зустрічала).
4. Мені необхідно розібратися в собі (у мене й без такого бовдура повно хахалів).
5. У мене вже є хлопець (якщо так можна назвати 
мого кота).
6. Я не заводжу романів з одногрупниками (я не
спілкувалась би з тобою, навіть якби ти був багатеньким іноземцем).
7. Справа не в тобі, а в мені (справа не в мені, а в тобі).
8. Я хочу сконцентруватися на навчанні (побачення з нудним конспектом краще, ніж з тобою).
9. Я дала обітницю ніколи не виходити заміж (принаймні, стосовно тебе).
10. Давай залишимося друзями (я хотіла би спілкуватися з тобою та розповідати про всіх хлопців, з котрими я зустрічаюсь та займаюся коханням).

Хлопці
1. Я ставлюся до тебе як до сестри {ти страшна).
2. У нас завелика різниця у віці (ти страшна).
3. Ти мене не цікавиш у «цьому» сенсі (ти страшна).
4. Мені необхідно розібратися в і собі (ти трашна).
5. У мене вже є дівчина (ти страшна).
6. Я не заводжу романів з одногрупниками (ти страшна).
7. Справа не в тобі, а в мені (ти страшна).
8. Я хочу сконцентруватися на навчанні (ти страшна).
9. Я дав обітни цю ніколи не одружуватися (ти страшна).
10. Давай залишимося друзями (ти дуже страшна!!!).

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 21.03.2016, 10:26 | Повідомлення # 154
Головний адмін
Смайлик (від англ. smile — посмішка) — це письмове вираження емоцій у тексті різними символами. Для чого витрачати купу друкованих слів, якщо ти хочеш поділитися із кимось гарним настроєм або пожартувати?
Після жарту ставиться такий смайлик . Інші смайлики:
 вияв невдоволення
:[----------] вияв подиву
 вияв іронії
80 це хтось кричить
:)(: справи йдуть чудово
:(): справи кепські
:||: все нормально
:/\: ми ще не прокинулись
:\/: ми вже прокинулись
^_^(-: я тебе кохаю
(-:^_^ я теж тебе кохаю
:-@_@-: дай свій e-mail
@-:_:-@ ти теж дай свій e-mail
=) будь щасливий сьогодні
 людина щось говорить
(-: я лівша
 я вже 15 годин поспіль в Інтернеті
:-{) у мене є вуса
{ на мені перука
:-~) у мене застуда
:-Р показати язика
:-& я нічого тобі не скажу
|-I я засинаю (або заснув)
|-O я позіхаю
:-С я з’їв щось гірке
:) я маленький на зріст
;”~) боксер (з підбитим оком та зламаним носом)
=| буржуй
:-% банкір
.-) одноокий пірат
О ангел
8 маленька дівчинка (з бантом)
 панк
<|-) китаєць
*<[]:-} Дід Мороз
}:-[ вампір
:о) клоун
@ індус (у тюрбані)
х чоловік з метеликом (краватка така)
0= кухар
+=< священик
[]>(-<) репер із пацифіком на грудях
:-\ нерішучий
 скептик
:] веселий
:‘-( людина, яка плаче

ZVAДата: Середа, 12.04.2017, 08:44 | Повідомлення # 155
Новий користувач
Категорія: Користувачі
Рейтинг: -1
xaxa xaxa xa xaxaxa

Форум » РОЗДІЛ VII: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » Гумор » Гумор (Анекдоти і прикольні розповіді)
  • Сторінка 8 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Пошук:
Сьогодні форум відвідали

Ми зареєстровані:
Каталог україномовних сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов bigmir)net TOP 100 Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера Белый каталог сайтов Анализ интернет сайта Безкоштовний каталог сайтів

© ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського", 2011-2020
Розробка і дизайн: Ващук Б.В.