Неділя, 27.05.2018, 18:49
Вітаю Вас Гість | RSS


Електронна бібліотека
Володимир-Волинського педагогічного коледжу
ім. А.Ю.Кримського

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Розширена статистика форуму
Останні оновлення Популярні теми Найактивніші користувачі Нові користувачі
Сайти студентів колед... [267]
1-Є Найкреативніші [31]
2-О BEST2017-18 [19]
Косметика [0]
1-Р Ми найрозумніші [17]
3-Р, 2017-2018 [25]
2-Т Елітка, 2017-2018 [13]
1-А The Best! Ми дуже... [26]
Біткоїни. Майнінг кри... [0]
1-Г The Best [12]
Сайти студентів колед... [267]
Цитатник [224]
Балачка [176]
Гумор [153]
1-Є найкращі! [151]
1-Р скажіть,будь ласк... [148]
Проблема з комп'ю... [112]
Логічні головоломки!!... [112]
Тема групи 3-О [109]
Хобі [105]
pozitivka_ua [569]
bgd [394]
slavik513 [199]
Rus2007 [144]
master [115]
natali [30]
ТА-Т-А [22]
Tania [19]
bvbarmy [18]
pivnytska [17]
autside [26.05.2018]
vvpc123210 [26.05.2018]
Sergey [24.05.2018]
iva [23.05.2018]
Dimon_309_ [22.05.2018]
OlhaShmal [22.05.2018]
Martha [22.05.2018]
Lukashuk99 [22.05.2018]
_Gordiy_Angelina_ [21.05.2018]
_Gordiy_Angelina@ [21.05.2018]

Всього зареєстровано: 2449
Форум » РОЗДІЛ IV: ВСЕ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ПРО СТУДЕНТІВ І НЕ ТІЛЬКИ... » Студентські групи » 1-Є найкращі! (1-Є найкращі!)
1-Є найкращі!
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:35 | Повідомлення # 61
Категорія: Видалені

Технологія

Користувачі Skype по суті роблять телефонні виклики і відеовиклики через їх комп'ютер використовуючи програмне забезпечення Skype і інтернет. Основа системи — безкоштовна комунікація між користувачами програмного забезпечення Skype; проте продукт також дозволяє користувачам Skype зв'язуватися з користувачами регулярної наземної лінії зв'язку і мобільних телефонів. Це програмне забезпечення зараз доступне безкоштовно і може бути завантажене з веб-вузла компанії.

Головна відмінність між Skype та іншими клієнтами VoIP є те, що Skype діє на моделі peer-to-peer, замість традиційнішої моделі клієнт-сервер. Довідник користувачів Skype повністю децентралізований і розповсюджується серед вузлів в мережі, що означає, що мережа може зростати до великих розмірів дуже легко (на початок 2010 — понад 500 мільйонів користувачів[2]) без ускладнень та дорогої централізованої інфраструктури.

Skype також перенаправляє виклики через інші Skype у мережі, щоб полегшити обхід Symmetric NAT та брандмауерів. Проте це поміщає додатковий тягар на тих, хто з'єднується з Інтернетом без NAT, оскільки їх комп'ютери і пропускна здатність мережі можуть використовуватися щоб надсилати виклики інших користувачів.

Виділення посередницьких комп'ютерів повністю автоматичне, та індивідуальні користувачі не мають ніякого вибору, щоб блокувати таке використання їх ресурсів. Цей факт, однак, ясно не освітлений і, здається, суперечить ліцензійній угоді, яка обмежує Skype у використанні «процесора і пропускної здатності каналу [для] полегшення комунікації між [користувачем] і іншими користувачами програмного забезпечення Skype» (секція 4.1).

Skype — це програмне забезпечення з закритим кодом, і має не стандартизований протокол, а приватний; що викликало підозру і потягло за собою деяку критику від розробників програмного забезпечення і користувачів.

Клієнтське API Skype відкриває мережу для розробників програмного забезпечення. Skype API дозволяє іншим програмам використовувати мережу Skype, щоб отримати «white pages» і керувати дзвінками.

Інтерфейс користувача у середовищі Windows був розроблений на Pascal використовуючи Delphi, версія Linux була написана на C++, а для Mac OS на Objective-C та Cocoa. Частини клієнту використовують Internet Direct (Indy) як бібліотеку з відкритим програмним кодом для комунікації сокетів.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:36 | Повідомлення # 62
Категорія: Видалені

Під час реєстрації учасники форуму можуть створювати профілі — сторінки з відомостями про даного учасника. У своєму профілі учасник форуму може повідомити інформацію про себе, налаштувати свій аватар або підпис, що буде автоматично додаватися до його повідомлень. Підпис може бути статичним текстом або містити графічні зображення, в тому числі так звані юзербари.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:36 | Повідомлення # 63
Категорія: Видалені

Internet – це заповітна мрія самовидавців і графоманів: хто завгодно може зробити власні Web-сторінки, а за дуже невелику плату їх можна розмістити на Web-сервері. Фірми публікують в Web відомості про себе, рекламу своїх товарів, поради по їх експлуатації, технічну документацію на свою продукцію тощо. На Web-серверах університетів можна прочитати наукові праці їх співробітників, відомості про прийом і випуск студентів, учбові плани тощо. Багато газет і журналів виходять як в друкованому, так і в електронному вигляді. Також є багато інформації по фінансам, бізнесу, промисловості, спорту, культурі, хобі тощо.
Щодо другої частини, то тут трохи важче. Іноді не так легко знайти потрібну адресу, але тут допомагають різноманітні видання каталогів на зразок “Жовтих сторінок Internet”, де можна знайти довідкову інформацію по темам, які цікавлять. Крім того, в самій мережі Internet є засоби для “орієнтації”. Так, наприклад, існують Web-сторінки, на яких поміщені посилання по різноманітним темам.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:36 | Повідомлення # 64
Категорія: Видалені

Безпека

Система Skype породжує досить багато дискусій на тему безпеки його трафіку. Мали місце деякі зіткнення з приводу питання безпеки та культури VoIP-телефонії через ці дискусії та деякі принципи проектування:
весь трафік Skype кодується за замовчанням і користувач не може вимкнути це.
Skype повідомляє, що використовує тільки відкрито доступні, сильні алгоритми кодування.
Користувач не залучається до процесу кодування і тому не має справи з результатами інфраструктури Public key

Це мало ефект на решту ринку, оскільки вони прагнуть запропонувати конкурентоздатну продукцію. Безпека Інтернет-комунікацій стала предметом, щодо якого люди стали обізнанішими і безпечна комунікація — це річ, яку вони хочуть бачити в продукції, яку вони використовують. Виходячи з того, що код Skype є приватною власністю та не є open source, рівень безпеки системи не може бути перевірений незалежними експертами. Отже, користувачі — експерти та не експерти — можуть спиратися при використанні лише на довіру виробника та поведінку програмного забезпечення, закачаного з ресурсів, авторизованих виробником. У 2004 році Niklas Zennstrom, один із засновників Skype визнав у статті в Інтернет-виданні The Register, що поточна модель безпеки використовувала відносно короткий розмір ключа, спираючись на безпеку через непрозорість, та не витримає переходу на open-source. Канонічна архітектура Skype і модель безпеки описуються детально в книзі «Skype: The Definitive Guide». Крім того, як мінімум два аналізи коду Skype було видано. Tom Berson з Anagram Laboratories, фахівець кодування і безпеки більш ніж тридцять років, був запрошений Skype, щоб проаналізувати їх вихідний код в жовтні 2005. Окремо Philippe Biondi і Fabrice Desclaux впровадили вивчення за допомогою зворотного проектування пакету, фактичного випущеного Skype у реліз, що було представлене в Європі на BlackHat в березні 2006 Висновки обох аналізів вказано нижче:
Skype — «суцільна чорна скринька» що означає, що для звичайного користувача надзвичайно важко ідентифікувати, що він робить, або що він може робити, або як саме це робиться. Він використовує безпеку через непрозорість, щоб ускладнити аналіз або розбір програми без істотних затрат за кількістю роботи, або використання емуляції.
Пошук контактів та зв‘язок через супервузли є довіреними, замість того, щоб вимагати ідентифікації. Є відомі «дірки» в безпеці в області глобальної мережі Skype — існують області, в яких «Skype довіряє будь-якому комп'ютеру, який говорить мовою Skype».
Програмне забезпечення Skype безпосередньо використовує багато кодової плутанини і розшифровки в пам'яті, зокрема сотні чексаммерів та інші засоби проти зворотної компіляції.
Компанія стверджує, що протокол включає 1536- і 2048-розрядні загальні/приватні ключові пари. Вони не є надмірно довгими за сучасними стандартами, але є досить сильним бар'єром для розшифровки. Очевидно, користувачі платних послуг отримують заміну 2048 розрядного ключа (1536 розрядний ключ стандартний). Також використовується 256-розрядний AES над 128-розрядними блоками, який вважається сильним.
Система Skype автоматично вибирає певних користувачів з швидким CPU, хорошими broadband підключеннями і відсутніми фаєрволами на роль або «супервузлів», або «реле», через які інші користувачі, можливо, з'єднуються. Тому Skype може використовувати призначену для користувача пропускну здатність. (Хоча це дозволяється в EULA, немає ніякої можливості сказати, скільки пропускної здатності використовується в цій формі). Є приблизно 20,000 супервузлів серед багатьох мільйонів зареєстрованих користувачів. Посібник «Skype Guide for network administrators» стверджує, що супервузли тільки керують трафіком в межах до 5 kbytes/s і реле, можливо, передає інший трафік даних, що не належать користувачу, до 10 kbytes/s. Реле не повинне зазвичай обробляти більш ніж одне «релейне підключення».
Кожен пакет фактично, зокрема фактичне програмне забезпечення безпосередньо, кодується, часто за допомогою загальних/приватних ключових підписуючих методів або AES.
Функція передачі файлів Skype не містить ніяких програмованих інтерфейсів для антивірусів. Якщо тестовий файл EICAR посилається через Skype, кожна велика антивірусна програма, виявляється, захоплює вірус і зупиняє його передачу або прийом через Skype.
Відсутність ясності щодо контенту означає, що системи мережевого захисту і системні адміністратори не можуть бути впевнені, що Skype робить. (Комбінація досліджень свідчать про те, що Skype не робить якої-небудь шкоди.) Правила системи мережевого захисту радять блокувати Skype для корпорацій.
Повна функціональність Skype не розглядалася; обидва вивчення фокусувалися на його захисті. Тому, не можна сказати, що ще може бути присутнє.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:37 | Повідомлення # 65
Категорія: Видалені

Vk.com (рос. ВКонтакте) — соціальна мережа, російський аналог сервісу «Facebook». За даними сайту Alexa.com станом на лютий 2011, четвертий за відвідуваністю сайт в Росії[3] і другий Білорусі[4], третій в Україні[5], сьомий в Казахстані[6] та 35-й у світі. У квітні 2011 щоденна аудиторія соціальної мережі перевищувала 25 мільйонів чоловік.[7]
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:37 | Повідомлення # 66
Категорія: Видалені

Послуги

SkypeOut

SkypeOut дозволяє користувачам Skype зв‘язуватися з традиційними телефонними номерами, зокрема мобільними телефонами за невеликі гроші. Цей грошовий збір становить USD$0.024 за хвилину для найрозвиненіших країн, і USD$2.142 за хвилину для викликів з острову Diego Garcia. Через 180 днів не використання SkypeOut баланс на рахунку Skype зникає. Цей алгоритм робить Skypeout дорогим в обслуговувані для нечастих користувачів, оскільки вони часто втрачатимуть свою суму зі свого рахунку. Протягом 2006-го року SkypeOut-дзвінки в межах USA і Канади до абонентів в межах США і Канади були безкоштовні.

SkypeIn

SkypeIn дозволяє користувачам Skype отримувати виклики на їх комп'ютери з регулярних телефонних Дозволяє користувачам підписуватися на номери в таких країнах як Австралія, Бразилія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Гонконг, Японія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія і США. Наприклад, користувач в Сан-Франциско створює локальний телефонний номер в Хельсінкі. Люди з Хельсінкі будуть платити тільки за місцеві переговори, щоб звернутися до цього номера.

Skype Voicemail

Skype Voicemail був випущений 10 березня, 2005. Ця послуга дозволяє людям, що дзвонять залишати голосові повідомлення для користувачів Skype, хто зараз недоступний. Skype Voicemail переніс численні проблеми за минулий рік і користувачі скаржаться, що багато голосових повідомлень ніколи не надходять. Також сервіс SkypeIn іноді не в змозі записати певні вхідні виклики на сторінці історії програми. Ці проблеми не були повністю вирішені.

Skype chat

Skype підтримує текстовий груповий чат з інтерфейсом, подібним до IRC з 100 людей одночасно. Версія Macintosh використовує такий же стиль виду повідомлення як Adium, хоча з різним розширенням імені файлу. Стилі виду повідомлення, зроблені для Adium, можуть бути встановлені для Skype, і їх навіть не потрібно перейменовувати. Існує декілька косметичних багів, але нехтуючи ними, стилі Adium працюють без модифікації. Ця особливість не присутня в Windows, Linux, і версії КПК Skype.

Skype video calling

На Windows XP (від користувачів Windows 2000 вимагається DIRECTX 9.0 для відеовикликів) і Mac, Skype 2.0 (і вище) підтримує відеоконференцію,[5] роблячи Skype одним з небагатьох кросплатформених рішень для відео-конференції між Windows і Mac. Skype підтримує відео чат лише один на один.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:38 | Повідомлення # 67
Категорія: Видалені

Сайт спочатку позиціонував себе як соціальна мережа студентів і випускників елітних російських вищих навчальних закладів, пізніше — як універсальний засіб зв'язку для всіх соціальних груп і віків. У січні 2009 року «ВКонтакті» вперше обігнав за відвідуваністю на пострадянському просторі свого головного конкурента — «Однокласники». Зараз «ВКонтакті» є беззаперечним лідером в Україні та Росії серед соціальних мереж за відвідуваністю, на сайті зареєстрована переважна більшість української молоді, яка використовує цей сайт як універсальний засіб для спілкування і обміну даними.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:38 | Повідомлення # 68
Категорія: Видалені

Wi-Fi — торговая марка Wi-Fi Alliance для беспроводных сетей на базе стандарта IEEE 802.11. Под аббревиатурой Wi-Fi (от английского словосочетания Wireless Fidelity, которое можно дословно перевести как «высокая точность беспроводной передачи данных») в настоящее время развивается целое семейство стандартов передачи цифровых потоков данных по радиоканалам.

Любое оборудование, соответствующее стандарту IEEE 802.11, может быть протестировано в Wi-Fi Alliance и получить соответствующий сертификат и право нанесения логотипа Wi-Fi.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:38 | Повідомлення # 69
Категорія: Видалені

Інфраструктура

Корпорація Microsoft, новий власник VoIP-сервісу Skype, на початку 2012 повністю переробила його структуру, замінивши розподілену P2P-мережу з клієнтських машин на свої власні сервери на основі Linux, посилені з точки зору безпеки.[3] Ця реструктуризація є кардинальною зміною роботи мережі Skype, яка раніше базувалася на супернодах, які працювали на основі самих клієнтських комп'ютерів, підключених до сервісу. Ці комп'ютери мали задовольняти вимогам пропускної здатності, обчислювальної потужності і іншим характеристикам. Однак, такий дизайн був визнаний корпорацією небезпечним і не відповідним вимогам стійкості (за останні кілька років мережа Skype практично повністю припиняла своє функціонування через некоректну роботу деяких версій програми). В середньому в режимі супернод працювало приблизно 48000 клієнтських комп'ютерів, кожен вузол обслуговував в середньому 800 клієнтів мережі.

Згідно з дослідженням фахівця з безпеки компанії Immunity Security, Microsoft відмовилася від цього дизайну на користь розгортання власної мережі на основі десяти тисяч серверів на основі захищеної версії Linux, з встановленими патчами безпеки від проекту GRSecurity. Кожен виділений сервер підтримує по 4100 підключень (разом, 41 мільйонів одночасно працюючих користувачів) і має теоретичну межу в сто тисяч підключень.

За інформацією від компанії Microsoft, архітектура мережі сама по собі залишилася колишньою, але замість супернод, що працюють на клієнтських машинах, тепер використовується кластер з локальних супернод, розміщених в захищених датацентрах, що працюють під управлінням операційної системи з підвищеним рівнем безпеки і обслуговуються спеціалізованим високопродуктивним ПЗ. За даними Microsoft такий підхід дозволить збільшити надійність, масштабованість та продуктивність мережі Skype.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:39 | Повідомлення # 70
Категорія: Видалені

Інтернет складається з багатьох тисяч корпоративних, наукових, урядових та домашніх мереж. Об'єднання різнорідних за архітектурою мереж стало можливо завдяки протоколу IP (англ. Internet Protocol) і принципу маршрутизації пакетів даних. Протокол ІР був спеціально створений агностичним у відношенні до фізичних каналів зв'язку. Тобто будь-яка мережа передачі цифрових даних може передавати інтернет-трафік. На стиках мереж спеціальні маршрутизатори займаються сортуванням та перенаправленням пакетів даних, базуючись на ІР-адресах одержувачів цих пакетів.
Прикріплення: 7409888.jpg(47.2 Kb)
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:39 | Повідомлення # 71
Категорія: Видалені

У Росії судові виконавці шукають боржників за кредитами на інтернет-сайтах «Одноклассники» та «ВКонтакті». Знайомляться з ними під вигаданими іменами, призначають побачення. На них приїздять у службовій формі. У такий спосіб затримали й примусили сплатити борг чотирьох росіян. Сергія із Забайкалля розшукали через мережу «ВКонтакті». Він не платив кредиту за іномарку, від кредиторів ховався — змінював адресу, на телефонні дзвінки не відповідав. На своїй інтернет-сторінці розмістив кілька фото автівки. Судові виконавці зареєструвалися в мережі під дівочим ім'ям, фото взяли з сайту модельного агентства. Із боржником листувалися якийсь час, а тоді запропонували прийти на побачення. Сергій приїхав на зустріч у новій автівці. Машину конфіскували.[26]
Найбільші показники відвідуваності в Україні мають соціальна мережа «Vkontakte.ru» та пошуковик Google на домені google.com.ua. Охоплення google.com.ua становить 77 % користувачів інтернету, середньодобова частка — 48 %; охоплення «Vkontakte.ru» — 75 % користувачів інтернету, середньодобова частка — 53 %[27].
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:39 | Повідомлення # 72
Категорія: Видалені

Інформатика - у міжгалузевому науковому розумінні розглядається як багатозначна, багатофункціональна категорія.

За сутністю інформатика має триєдиний зміст: як міжгалузева наука; як навчальна дисципліна; як сфера суспільних відносин, що знайшла відображенні у інформаційному праві, її підгалузі - праві про інформатизацію (інфоматизаційному праві).

Інформа́тика (рос. информатика, англ. informatics, information science; нім. Informatik f) — теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності.

Основне теоретичне завдання інформатики полягає у визначенні загальних закономірностей, відповідно до яких створюється інформація, відбувається її перетворення, передавання та використання у різних сферах діяльності людини.

Прикладні завдання інформатики полягають у розробці найефективніших методів і засобів здійснення інформаційних процесів, у визначенні способів оптимальної наукової комунікації у самій науці та між наукою і виробництвом.

Основні принципи

Виконання поставлених перед нею завдань обчислювальна машина може забезпечувати за допомогою переміщення певних механічних частин, руху потоків електронів, фотонів або за рахунок використання ефектів від інших добре вивчених фізичних явищ. На сьогодні більшість найпоширеніших типів використовуваних обчислювальних машин — електронні обчислювальні машини. Архітектура обчислювальних машин може безпосередньо моделювати вирішувану проблему, максимально близько (у значенні математичного опису) відображаючи досліджувані фізичні явища. Так, електронні потоки можуть використовуватися як моделі потоків води при моделюванні гребель або дамб. Таким чином сконструйовані аналогові обчислювальні машини були звичними у 1960-х роках, проте сьогодні є достатньо рідкісним явищем. У більшості сучасних обчислювальних машин проблема спочатку описується в математичних термінах, при цьому вся необхідна інформація представляється в двійковій формі (у вигляді одиниць і нулів), після чого дії з її обробки зводяться до застосування простої алгебраїчної логіки. Оскільки практично вся математика може бути зведена до виконання булевих операцій, достатньо швидка електронна обчислювальна машина може бути застосована для вирішення більшості математичних завдань (а також і більшості завдань з обробки інформації, які можуть бути легко зведені до математичних).


Повідомлення відредагував:
mala - Вівторок, 18.12.2012, 15:40
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:39 | Повідомлення # 73
Категорія: Видалені

Odnoklassniki.ru (рос. Одноклассники) — веб сторінка соціальної мережі та один з найбільш відвідуваних сайтів російськомовного сектору Інтернету. Також вже кілька років існує україномовний інтерфейс цього сайту який знаходиться за адресою http://odnoklassniki.uaOdnoklassniki.ru i.uaангломовного сервісу Classmates.com, але не є калькою з аналогічних закордонних ресурсів: „Він був зібраний «як пазл», об'єднавши в собі кращі якості західних соціальних мереж і яскраві ідеї своїх творців“[1]. В перші роки свого існування була найопулярнішою соціальною мережею в Росії, але згодом Vkontakte.ru випередила її за кількістю користувачів, так само як у свій час Facebook перегнав за популярністю Myspace.Конфіденційність

Кожен користувач бачить імена всіх, хто заходив подивитися на його анкету [5]. Крім того, всі публічні дії користувачів (повідомлення у форумах, додавання друзів, завантаження фотографій) відображаються в доступній іншим користувачам «Стрічці активності». Нещодавно почала діяти платна послуга «Невидимка», при включенні якої той, кого ви відвідували, не дізнається, хто ви.

Одним із способів забезпечення приватності є створення віртуала. У стрічці активності ж залишаються тільки записи загального плану, без вказівки старих прізвища та імені. Іншим способом прибрати інформацію про відвідування є видалення облікового запису, після якого у всіх відвіданих вами користувачів згадка про факт заходу перестає відображатися
Спам

Деякі користувачі відзначають, що від їхнього імені відправляються повідомлення друзям. При цьому в папці вихідних повідомлень відправника цих повідомлень немає. У цих повідомленнях містяться спам або прохання грошей. Такі повідомлення відправляються шахраями за допомогою вірусів-червів, що одержали доступ до комп'ютера користувача. Ця ж проблема характерна і для головного конкурента соціальної мережі — сайту В Контакті . Після введення плати за активацію реєстрації кількість спаму помітно зменшилося, але він не зник повністю.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:39 | Повідомлення # 74
Категорія: Видалені

Роль інтернету в житті людини.

У теперішній час Інтернет - це невід'ємна частина нашого життя. Зараз у ньому працюють більш ніж 300 мільйонів людей.
Інтернет має як позитивні, так і негативні сторони.
Одною з позитивних сторін Інтернету є те, що Інтернет є самою великою бібліотекою у світі. Ти можеш знайти тут реферати і інформацію на будь-які теми, починаючи з погоди і останніх новин і закінчуючи науковими роботами і найважливішими відкриттями. Другою позитивною стороною Інтернету є чат. Я вважаю, що це досить гарний спосіб спілкування, бо ти одночасно можеш спілкуватися з багатьма людьми, знайомитися та дізнаватися багато цікавого. Також я вважаю, що дуже зручною і корисною, особливо для зайнятих і ділових людей, є Інтернет-пошта. Вона дозволяє нам пересилати і отримувати листи з різних кінців світу за лічені секунди, тоді як звичайною поштою це може зайняти тиждень або навіть більше. До того ж вона майже безкоштовна і не потребує багато часу. Ще однією позитивною стороною Інтернету є реклама і магазини. Тут ти можеш знайти будь-яку продукцію, що тебе цікавить, подивитися ціну, магазини, де продається цей товар та іншу інформацію, і за бажанням придбати.
Однією з негативних рис Інтернету є віруси. Ти можеш занести вірус до свого комп'ютера, відкривши повідомлення, яке містить вірус, або просто скачавши текстовий файл. Тому потрібно встановлювати антивірусні системи або просто бути обережним з листами. Іншою негативною стороною Інтернету є віртуальні ігри. Взагалі комп'ютеризація приховує в собі певну небезпеку при неправильному та неграмотному користуванні. Тому існує загроза, що у віртуальній реальності людина може втратити орієнтири в світі, перестати розуміти, що реально, а що ілюзорно. В наш час ще не говориться про це в широкому масштабі, оскільки віртуальна реальність ще не набула такого поширення, однак вченими світу вже проводяться дослідження змін особистості під впливом інформаційних технологій.
Що стосується цензури в Інтернеті, то я вважаю, що вона звичайно потрібна. Зараз можна знайти сайти, де б зберігалася інформація про те, як, наприклад, зробити бомбу з підручних матеріалів або як підняти паніку у натовпі людей та таке інше. Звичайно таку інформацію потрібно знищувати. Теж саме стосується і текстових документів з неформативною лексикою. На жаль на сучасному етапі цензура в Інтернеті не дуже розвинута, і я вважаю, що вона ніколи не буде достатньо розвинута, бо прослідкувати такі документи дуже важко і постійно з'являються нові, але все ж таки мають існувати такі люди і спеціальні служби, які цим займаються.
Для мене Інтернет має теж не маленьке значення. Я нерідко користуюся ним для написання рефератів та повідомлень. Також я дізнаюся про погоду на декілька днів, якщо кудись від'їжджаю. Ще я часто використовую Інтернет-пошту та чати.
Таким чином можна сказати, що Інтернет є важливою і невід'ємною частиною сучасного світу і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:40 | Повідомлення # 75
Категорія: Видалені

Соціальні мережі як й інші місця де присутня велика кількість людей, є зручним місцем для діяльності шахраїв, і «В контакте» не є винятком. Користувачам можуть розсилатися повідомлення з проханням відправити SMS для якихось цілей. Наприклад щоб підвищити свій рейтинг на сторінці соцмережі, чи для того щоб отримати безкоштовне поповнення рахунку на свій мобільний номер телефону.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:41 | Повідомлення # 76
Категорія: Видалені

Twitter (Твітер; від англ. twitter — цвірінькати, щебетати) — соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти.

Застосування
10 квітня 2008 року Джеймс Бак, на той час студент журналістики в університеті Берклі, та його перекладач були заарештовані в Єгипті за фотографування антиурядових виступів. Дорогою в поліцейський відділок Бак зміг передати слово «заарештований» своїм 48-и кореспондентам на Twitter. Це повідомлення моментально передано в університет, посольство США у Каїрі та деякі ЗМІ. Для Бака було найнято адвоката, і його звільнили з-під арешту вже наступного дня[1][2]
Зіткнення пасажирського літака зі зграєю птахів у січні 2009 з подальшим приземленням у води Гудзона не обійшлося без Twitter'а. Яніс Крам (Janis Krum), який знаходився на одному з поромів, що плив на допомогу, сфотографував літак, що впав, і «твітнув» зображення до того, як ЗМІ прибули до місця події.
Дослідження журналу New Scientists підтвердило перевагу Twitter над традиційними ЗМІ. Точніше, дослідження порівняло технології Web 2.0 зі звичними засобами інформації, і мікроблог отримав перевагу для планування заходів при рятувальних операціях. Наприклад, Червоний Хрест в Америці вже використовує Twitter для обміну щохвилинною інформацією про локальні події, пов'язанні з діяльністю організації.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:41 | Повідомлення # 77
Категорія: Видалені

YouTube - це безкоштовна онлайн-служба для роботи з потоковим відео, яка надає можливість всім бажаючим переглядати та надсилати власне відео. Завдяки простоті та зручності використаня YouTube став одним з найпопулярніших сервісів для розміщення відеофайлів.

Даний сервіс був створений в лютому 2005 року трьома колишніми робітниками Paypal в Сан-Бруно, Каліфорнія. Вони використали технологію Flash Video (flv), яка дозволяє отримати хорошу якість запису при невеликому об'ємі переданих даних. Проект став хорошим засобом розваг і сформував власне товариство. За даними статистики аналітичної компанії Alexa цей сервіс обігнав за популярністю соціальну мережу MySpace.

В листопаді 2006 року була завершена покупка YouTube компанією Google за 1,65 мільярда доларів. До покупки YouTube у Google був сервіс схожого спрямування — Google Video. Представники Google не планують його закривати, а будуть використовувати його як місце для пошуку відео за всіма відеохостінговими сайтами. На даному етапі пошук Google Video включає і YouTube
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:41 | Повідомлення # 78
Категорія: Видалені

Твітерпокаліпсис

Твітерпокаліпсис — обвал та плутанина в повідомленнях у Twitter'і. Через велике зростання повідомлень сервіс Twitter вже двічі пережив твітерпокаліпсис. Перший в червні 2009, коли ID-номери записів почали плутатися у зв'язку з перевищенням максимального значення 32-розрядних цілих чисел зі знаком (більше за 231−1 = 2147483647). Другий у вересні 2009, коли значення тих же записів перевищило найбільше можливе значення беззнакового цілого числа (232−1 = 4294967296).
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:42 | Повідомлення # 79
Категорія: Видалені

Вікіпе́дія (англ. Wikipedia, МФА: [ˌwɪkɪˈpiːdɪə]) — відкрита багатомовна вікі-енциклопедія, якою опікується некомерційна організація «Фонд Вікімедіа». Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року.
 
Дата: Вівторок, 18.12.2012, 15:42 | Повідомлення # 80
Категорія: Видалені

Facebook — веб-сайт популярної соціальної мережі, що почав працювати 4 лютого 2004 року. Засновником сервісу є Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg). Станом на січень 2011 року сайтом активно користуються понад 600 мільйонів користувачів[1][2] і за даними сайту. Щоб досягти цього, Цукерберг проник у захищені зони комп'ютерної мережі Гарварду і скопіював фотографії зі студентських посвідчень, розміщених у базі даних гуртожитків коледжів. Гарвард на той час не мав студентського «facebook'у» (каталогу із фотографіями та основною інформацією). Протягом перших чотирьох годин Facemash привернув увагу 450 відвідувачів і було здійснено 22 тисячі фото-переглядів.[7][8]

Веб-сайт швидко потрапив до кількох кампусівських серверів розсилки, однак через декілька днів його заблокувала адміністрація Гарварду. Цукерберга звинуватили в порушенні безпеки, авторських прав і права на особисту інформацію, і йому загрожувало виключення з університету. Тим не менше, звинувачення було знято.[9] Того ж семестру Цукерберг розширив початковий проект, створивши інструмент для соціальних досліджень ще до випускного іспиту з історії мистецтва. Він виставив на веб-сайті 500 зображень пам'яток культури доби Августа, розмістивши на кожній сторінці ілюстрацію та статтю з коментарями до неї.[8] Цукерберг відкрив доступ до сайту своїм однокурсникам, і люди почали ділитися замітками.
 
Форум » РОЗДІЛ IV: ВСЕ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ПРО СТУДЕНТІВ І НЕ ТІЛЬКИ... » Студентські групи » 1-Є найкращі! (1-Є найкращі!)
Пошук:
Сьогодні форум відвідали
[valeria13161316 UA] , [danadovgan7 UA]

Ми зареєстровані:
Каталог україномовних сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов bigmir)net TOP 100 Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера Белый каталог сайтов Анализ интернет сайта Безкоштовний каталог сайтів

© ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського", 2011-2018
Розробка і дизайн: Ващук Б.В.