П`ятниця, 18.08.2017, 21:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Електронна бібліотека
Володимир-Волинського педагогічного коледжу
ім. А.Ю.Кримського

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Розширена статистика форуму
Останні оновлення Популярні теми Найактивніші користувачі Нові користувачі
Сайти студентів колед... [201]
2-Т [13]
3-Р 2017 [15]
Наушники Sony [0]
Якому веб-браузеру Ви... [39]
Як витратити премію з... [3]
Интернет-магазин MOYO [2]
2-О [11]
Гумор [153]
Хобі [105]
Цитатник [224]
Сайти студентів колед... [201]
Балачка [176]
Гумор [153]
1-Є найкращі! [151]
1-Р скажіть,будь ласк... [148]
Проблема з комп'ю... [112]
Логічні головоломки!!... [111]
Тема групи 3-О [109]
Хобі [105]
pozitivka_ua [569]
bgd [393]
slavik513 [199]
Rus2007 [143]
master [86]
natali [30]
ТА-Т-А [22]
Tania [19]
bvbarmy [18]
pivnytska [17]
irjika [13.08.2017]
vadiksr [04.08.2017]
380687865816 [13.07.2017]
babarukaanna [08.07.2017]
380931556677 [23.06.2017]
nata1992 [18.06.2017]
qq [16.06.2017]
zxcvbnm0987 [16.06.2017]
SexOffOn [16.06.2017]
angelincaaa [15.06.2017]

Всього зареєстровано: 2221
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Відмітьте той антивірус, яким Ви користуєтесь...)
Антивірусне програмне забезпечення
Який антивірус Ви використовуєте?
Дата: Неділя, 18.12.2011, 03:58 | Повідомлення # 21
Категорія: Видалені

небезпечний, тобто вразливий...
а в ВР використовується може не така версія і розробка, як при звичайному ПК...
За якість треба платити гроші...
Тому обираю "Піратське ПЗ" або можна купити Касперського аба Нод!!!

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Неділя, 18.12.2011, 04:15 | Повідомлення # 22
Головний адмін
Категорія: Адміністратори
Нагороди: 22
Рейтинг: 1037
Статус: Offline
Quote (foto600D)
небезпечний, тобто вразливий... а в ВР використовується може не така версія і розробка, як при звичайному ПК... За якість треба платити гроші... Тому обираю "Піратське ПЗ" або можна купити Касперського аба Нод!!!

Це напевно ти сам придумав на рахунок вразливості! Версія звичайна. Взагалі потрібно вміти антивірусом правильно користуватися, його настроювати!!

Меньше будешь в Интернете - здоровее будут дети!

Дата: Неділя, 18.12.2011, 20:51 | Повідомлення # 23

Quote (bgd)
Це напевно ти сам придумав на рахунок вразливості! Версія звичайна.

Поставте Dr/Web а я вам трохи вірусів дам, перевіримо biggrin biggrin biggrin biggrin

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Неділя, 18.12.2011, 21:51 | Повідомлення # 24
Головний адмін
Quote (foto600D)
Поставте Dr/Web а я вам трохи вірусів дам, перевіримо

В мене самого вірусів для тестування хватає. Я в свій час займався тестуванням антивірусних програм, зокрема досконало тестував такі антивіруси як Касперсьго (версії 4.0 - KIS 2009), Нод 32 (версії 2.7 - 4.2), Веба (версії 3.0 - 6.0), Авіру (її безкоштовний варіант). Тож можу сказати, що Каспер, Нод32 і Веб майже однакові в користуванні у кожного з них є свої плюси і мінуси. І по різних рейтингах, вони в основному стоять поряд. І до того ж вони сертифіковані у нас в Україні.
А утиліта-сканер безкоштовна (Dr/Web Cureit) від Веба взагалі класна штука!!! Лікує вбитий вірусами комп.
І взагалі кажучи я тестував близько 15 антивірусів, саме антивірусів а не до них подібник, навіть таких яких вже давно не має, тому дещо в тому що пишу я розумію!!
В даний момент віддаю перевагу антивірусу Нод32 незалежно від версії, в кабінеті в мене стоїть Нод32 версії 3.0 і в дома теж. Працював і ставив версії 4.2 і 5.0!!!
Так, що все залежить від машини на яку ставиш антивірус і вйого правильному налаштуванні!!!

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Неділя, 18.12.2011, 22:41 | Повідомлення # 25
Головний адмін
А взагалі, якщо цікаво то я тестував такі антивіруси: Norton Internet Security (Norton Antivirus), AVG Anti-virus Free Edition, ESET NOD32 Antivirus, McAfee VirusScan, Avast! Free Edition, Dr.Web, Zillya! Антивирус v1.0, Avira AntiVir Personal Edition, Kaspersky Internet Security/Kaspersky Anti-Virus, Panda Antivirus, UNA, STOP, Microsoft Security Essentials, ClamAV для Windows, BitDefender Free Edition, Comodo Antivirus, NANO AntiVirus, ZoneAlarm.
Здається весь список, хоча може якийсь і пропустив!!!
І сказати чесно, всі безкоштовні антивіруси працюють по одній і тій же самій технології, тобто на одному і тому ж "антивірусному движку", тільки інтерфейс різний і примочки різні. А технологія роботи однакова!!!

Дата: Понеділок, 19.12.2011, 01:31 | Повідомлення # 26

Quote (bgd)
В даний момент віддаю перевагу антивірусу Нод32 незалежно від версії, в кабінеті в мене стоїть Нод32 версії 3.0 і в дома теж. Працював і ставив версії 4.2 і 5.0!!! Так, що все залежить від машини на яку ставиш антивірус і вйого правильному налаштуванні!!!

В мене теж NoD 32 5.0 Дуже задоволений, приемний в роботі... smile

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Понеділок, 19.12.2011, 02:11 | Повідомлення # 27
Головний адмін
Quote (foto600D)
В мене теж NoD 32 5.0 Дуже задоволений, приемний в роботі...

Погоджуюсь, але замітив в перших збірках Нод32 версії 5.0 один глюк: при включеній опції "Перевіряти змінні носії автоматично (назву точно не пам'ятаю)", зависає при перевірці змінного жорсткого диску на 500 ГБайт, та і при перевірці флешок більше 16 ГБайт теж зависав Нод 32. Хоча можливо в дальших збірках цей глюк і виправили вже!!

Дата: Понеділок, 19.12.2011, 09:24 | Повідомлення # 28

Quote (bgd)
Погоджуюсь, але замітив в перших збірках Нод32 версії 5.0 один глюк: при включеній опції "Перевіряти змінні носії автоматично (назву точно не пам'ятаю)", зависає при перевірці змінного жорсткого диску на 500 ГБайт, та і при перевірці флешок більше 16 ГБайт теж зависав Нод 32. Хоча можливо в дальших збірках цей глюк і виправили вже!!

В мене флешка на 32г. глюків ще не вачив, може залежить від порта або флешки??? bye

Цаль-Цалько Руслан ЙосиповичДата: Середа, 21.12.2011, 01:35 | Повідомлення # 29
Адміністратор
Нагороди: 10
Рейтинг: 1038
Рейтинг антивирусов 2011, голосование и тестирование - результаты первого полугодия

Уже пол года назад , в начале 2011 года, на рынке антивирусов мы предрекали следующее: падение в рейтинге антивирусов белорусского VBA и AVIRA. Антивирусные программы MSE и Pаnda должны были подняться в рейтинге антивирусов. Что же мы имеем на данный момент? Для начала по фактору "мнение пользователей - голосование Самый лучший антивирус 2011, которое проводится на нашем портале". На момент написания данного обзора участие в опросе на звание лучшего антивирусного продукта приняло более восьми с половиной тысяч уникальных пользователей. Первая четверка игроков, как мы и думали не изменилась: Kaspersky Internet Security, NOD32, Drweb и Avast соответственно. Несколько неожиданно на пятую строчку ворвался McAfee. На шестую позицию ТОПа анивирусов поднялся Panda - мы это предрекали. Avira же опустился на седьмую строчку. Norton Internet Security 2010 - на восьмой позиции рейтинга, оставаясь стабильным середнячком. Антивирус Microsoft Security Essential (MSE) не оправдал наших результатов, и опустился на одну позицию ниже - почему то бесплатный антивирус от Microsoft не прижился у русскоязычных пользователей. Ну а наш белорусский антивирусный продукт (мы это предрекали) стал последним в рейтинге, что не может не вызывать сожаления.
Оригінал статті

Цаль-Цалько Руслан ЙосиповичДата: Середа, 21.12.2011, 01:39 | Повідомлення # 30
Адміністратор
Нагороди: 10
Рейтинг: 1038
Топ 10 антивирусных программ 2011

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Середа, 21.12.2011, 02:34 | Повідомлення # 31
Головний адмін
Quote (Rus2007)
Рейтинг антивирусов 2011, голосование и тестирование - результаты первого полугодия Уже пол года назад , в начале 2011 года, на рынке антивирусов мы предрекали следующее: падение в рейтинге антивирусов белорусского VBA и AVIRA. Антивирусные программы MSE и Pаnda должны были подняться в рейтинге антивирусов. Что же мы имеем на данный момент? Для начала по фактору "мнение пользователей - голосование Самый лучший антивирус 2011, которое проводится на нашем портале". На момент написания данного обзора участие в опросе на звание лучшего антивирусного продукта приняло более восьми с половиной тысяч уникальных пользователей. Первая четверка игроков, как мы и думали не изменилась: Kaspersky Internet Security, NOD32, Drweb и Avast соответственно. Несколько неожиданно на пятую строчку ворвался McAfee. На шестую позицию ТОПа анивирусов поднялся Panda - мы это предрекали. Avira же опустился на седьмую строчку. Norton Internet Security 2010 - на восьмой позиции рейтинга, оставаясь стабильным середнячком. Антивирус Microsoft Security Essential (MSE) не оправдал наших результатов, и опустился на одну позицию ниже - почему то бесплатный антивирус от Microsoft не прижился у русскоязычных пользователей. Ну а наш белорусский антивирусный продукт (мы это предрекали) стал последним в рейтинге, что не может не вызывать сожаления. Оригінал статті

Всі ці рейтинги річ хороша, але їх складають різні організації, які використовують різні способи тестування антивірусів, і тому виходять різні результати!

Дата: Субота, 04.02.2012, 00:29 | Повідомлення # 32
Категорія: Гості

нащот каспера ето дебилизм! 1) какой нуб платить за нього гроши 2) систему убивё (грузить) 3) вируси пропускаё як и вси. Бильшисть вирусов розробляё каспер, но! вони ще вивчають вируси яки розробляють дригие антивирусние компании, тому вони пропускають менше вирусив.

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Субота, 04.02.2012, 00:36 | Повідомлення # 33
Головний адмін
Quote (Гість)
нащот каспера ето дебилизм! 1) какой нуб платить за нього гроши 2) систему убивё (грузить) 3) вируси пропускаё як и вси. Бильшисть вирусов розробляё каспер, но! вони ще вивчають вируси яки розробляють дригие антивирусние компании, тому вони пропускають менше вирусив.

Погоджуюсь, суть дійсно вірна! Віруси і антивіруси ходять один від одного недалеко!!! Не виключено, Є.Касперський і його лабораторія випускають як антивірси так і віруси!!! Так в принципі працють всі антивірусні кантори!!!
Аналогічно в медицині (хвороби - ліки) і в інших сферах. Таке життя!

Дата: Субота, 04.02.2012, 12:56 | Повідомлення # 34

Гість абсолютно правий! Золоті слова!

Тарас МакаревичДата: Субота, 04.02.2012, 19:00 | Повідомлення # 35
Студент-модератор
Категорія: Модератори
Нагороди: 7
Рейтинг: 46
Kaspersky Anti-Virus 11

Ващук Богдан ВолодимировичДата: Субота, 04.02.2012, 23:50 | Повідомлення # 36
Головний адмін
Quote (VeriZon)
Kaspersky Anti-Virus 11

І що у Вашому Касперському такого хорошого???
З ключами багато геморою!!!
Систему валить!!!!
Віруси не лікує а вбиває і то багато пропускає!!!
Опиши його плюси, я їх не побачив!!!

Наталія МарчукДата: Неділя, 05.02.2012, 00:04 | Повідомлення # 37
Студент-модератор
Категорія: Модератори
Нагороди: 17
Рейтинг: 101
не сваріться так, ахах^^
я взагалі не знаю, який в мене антивір і нічого,живу))^^
ахахх

Дата: Неділя, 05.02.2012, 16:27 | Повідомлення # 38

Quote (pozitivka_ua)
не сваріться так, ахах^^ я взагалі не знаю, який в мене антивір і нічого,живу))^^ ахахх

Norton Internet Security 2011

Дата: Середа, 08.02.2012, 15:20 | Повідомлення # 39

Quote (bgd)
Віруси не лікує а вбиває і то багато пропускає!!!

Якось у мене стояв Каспер, то він мені тупо заражені системні файл повидаляв, повністю злетів вінд... Видалив зразу і забув...

Дата: Понеділок, 11.03.2013, 11:51 | Повідомлення # 40

ESET NOD32 Antivirus

Форум » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » Антивірусні програми » Антивірусне програмне забезпечення (Відмітьте той антивірус, яким Ви користуєтесь...)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:
Сьогодні форум відвідали

Ми зареєстровані:
Каталог україномовних сайтів МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл SysAdminsUA Каталог українських сайтів bigmir)net TOP 100 Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера Белый каталог сайтов Каталог webplus.info
Анализ интернет сайта Безкоштовний каталог сайтів

© ВКНЗ "Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського", 2011-2017
Розробка і дизайн: Ващук Б.В.